Saltkar i porfyr
2014-05-19
247532
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 2 st, porfyr, 1800-tal, cylindriska med rundad fördjupning, diameter ca 5,5 cm
Nagg