Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NORDENCREUTZ, Brita (1899-1982): "Monte Carmen", signerad och daterad B Nordencreutz 1951, olja på duk, ca 55x65 cm
Obetydlig krackelyr
247534
2014-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här