Brita Nordencreutz oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NORDENCREUTZ, Brita (1899-1982): "Monte Carmen", signerad och daterad B Nordencreutz 1951, olja på duk, ca 55x65 cm

Obetydlig krackelyr

247534

2014-05-18