Klubbat för:
1 800 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal/samtida Japan): 2 st, Utsikt med bergsmassiv, bildrullar i tusch, akvarell och bladguld, ca 140x47 cm vardera
Veck
247544
2014-05-18