Kinesisk bildrull

Kinesisk bildrull
Kinesisk bildrull
Kinesisk bildrull
Kinesisk bildrull

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal/samtida Kina): Påfågel, bildrulle i akvarell och tusch, 132x63 cm

Veck

247546

2014-05-18