Caleb Althin etsningar

Caleb Althin etsningar
Caleb Althin etsningar
Caleb Althin etsningar
Caleb Althin etsningar
Caleb Althin etsningar
Caleb Althin etsningar
Caleb Althin etsningar
Caleb Althin etsningar
Caleb Althin etsningar
Caleb Althin etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALTHIN, Caleb (1866-1919):(26) 11 st ramade samt 15 oramade, etsningar, varierande mått

Vissa med dedikation, gulnader och skador

247553

2014-05-22