Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALTHIN, Caleb (1866-1919):(26) 11 st ramade samt 15 oramade, etsningar, varierande mått
Vissa med dedikation, gulnader och skador
247553
2014-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här