Kerstin Danielsson stengods Tema

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL samt KRUKA, Kerstin Danielsson (född 1941), glaserat stengods, signerade Kerstin Danielsson, varav den vita med dekor av snäcka, daterad -06, höjd 9-36, diameter 23,5-25 cm

Vit skål kantnaggad

247564

2014-05-25