Kerstin Danielsson stengods Tema
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL samt KRUKA, Kerstin Danielsson (född 1941), glaserat stengods, signerade Kerstin Danielsson, varav den vita med dekor av snäcka, daterad -06, höjd 9-36, diameter 23,5-25 cm
Vit skål kantnaggad
247564
2014-05-25