Rökbord orientaliskt

Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt
Rökbord orientaliskt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1900-tal, orientaliskt, bestående av: underrede i i trä med skuren dekor och inlägningar i pärlemor, skiva i mässing, höjd 63 cm diameter 73 cm

Bruksslitage

247582

2014-05-18