Eugeniusz Dzierzenicki oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DZIERZENCKI, Eugeniusz (1904-1990): Segelbåtar, signerad, olja på pannå, bildmått 26x34 cm
Utförd 1961

247590

2014-05-18