Stenskulptur Cloud Tapureta Tema

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAPURETA, Cloud (Zimbabwe 1968): "Housing people", signerad och daterad Cloud Tapureta -98, höjd 31, längd 38 cm
PROVENIENS: Konstauktion med "Utan gränser" på Historiska museet 1999

247592

2014-05-25