Stengods Hans Vangsö Tema

Stengods Hans Vangsö Tema
Stengods Hans Vangsö Tema
Stengods Hans Vangsö Tema
Stengods Hans Vangsö Tema
Stengods Hans Vangsö Tema
Stengods Hans Vangsö Tema
Stengods Hans Vangsö Tema
Stengods Hans Vangsö Tema
Stengods Hans Vangsö Tema
Stengods Hans Vangsö Tema

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 3 st, glaserat stengods, Hans Vangsö, (Danmark), monogramsignerade HV, höjd 6,5-7 diameter 13-19 cm

En skål med tillverkningsskador

247595

2014-05-25