Lis Ehrenreich Tema

Lis Ehrenreich Tema
Lis Ehrenreich Tema
Lis Ehrenreich Tema
Lis Ehrenreich Tema
Lis Ehrenreich Tema
Lis Ehrenreich Tema
Lis Ehrenreich Tema
Lis Ehrenreich Tema

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EHRENREICH, Lis (samtida, Danmark): vas, glaserat stengods, monogramsignerad, i rött och brunt, diameter 15, höjd 23 cm
Proveniens: galleri Björnen, Stockholm, utställning 2000

247610

2014-05-25