Spegel med konsol John Lundmark
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, bordet med stenskiva, 1900-talets början, rokokostil, bronserad dekor, stämplad John Lundmark, fasetterat glas, totalhöjd 210, spegelns mått 155x54 cm
Färgbortfall
247611
2014-05-19