Fat 1800-tal Tema

Fat 1800-tal Tema
Fat 1800-tal Tema
Fat 1800-tal Tema
Fat 1800-tal Tema

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 1800-tal, glaserat lergods, diameter 37 cm

Glasybortfall, slitage, ojämn yta

247614

2014-05-25