Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAT, 1800-tal, glaserat lergods, diameter 37 cm
Glasybortfall, slitage, ojämn yta
247614
2014-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här