Kolorerad etsning

Kolorerad etsning
Kolorerad etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETSNING, ur planschverk, Valslakt, 1800-talets början, kolorerad, 24x34 cm

247632

2014-05-19