Kompositioner och skulpturer Tema
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOMPOSITIONER, 4 st, Monika Larsen Dennis (född 1963): glasöra i plåtlåda ur verket "Tool for endeless longing", signerad och daterad 1997, numrerad 72/200, 10x12 cm, Ylva Flodin Spångberg: "Urtid", monogramsignerad och daterad YFS -97, 20x18 cm, Gea Sibola-Hansen (Estland): "Gunga", relief, gips, signerad GEA, 12x15 cm, Ingvar Jörpeland: "Törne", väggrelief, patinerad brons, höjd 47,5 cm
Skador
247639
2014-05-25