David Scarff m.fl. objekt Tema

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, FIGURKOMPOSITIONER, 4 st, David Scarff (USA 1960): "Mousebed", signerad David Scarff och daterad -97, gips, 23x17,5 cm, Annika Heed (född 1955): "Hope", signerad och daterad Annika Heed -10, väggplakett i betong, 15x27 cm, samt 2 st fat i lergods, 14x17 respektive 14x14 cm

Nagg förekommer

247641

2014-05-25