Sven Ahlgren oljemålning

Sven Ahlgren oljemålning
Sven Ahlgren oljemålning
Sven Ahlgren oljemålning
Sven Ahlgren oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AHLGREN, Sven (1922-1997): Stilleben, signerad Ahlgren, olja på pannå, 60x42 cm

247664

2014-05-19