Sven Ahlgren oljemålning
Valmis
2014-05-19
247664
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
AHLGREN, Sven (1922-1997): Stilleben, signerad Ahlgren, olja på pannå, 60x42 cm