Vaser bl a Lisa Trägårdh Tema

Vaser bl a Lisa Trägårdh Tema
Vaser bl a Lisa Trägårdh Tema
Vaser bl a Lisa Trägårdh Tema
Vaser bl a Lisa Trägårdh Tema
Vaser bl a Lisa Trägårdh Tema
Vaser bl a Lisa Trägårdh Tema

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st, glaserat lergods, Lisa Trägårdh samt glaserat stengods, otydligt signerad Z. az, höjd 38-57 cm

Trasig och lagad botten på stengodset, slitage

247671

2014-05-25