Dekorelemnt i form av människor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT/FIGURINER, 1 par, 1700-tal, bemålat trä, i form av dansande figurer, höjd ca 27-28 cm

Skador, färgbortfall, spikhål på baksidorna

247681

2014-05-19