Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, rokokostil, genombruten träskuren dekor i form av bla blommor och snäckor, förgylld och bronserad, höjd 98 cm

Slitage, senare glas

247687

2014-05-19