Karl Gustaf Berger oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERGER, Karl Gustaf (1837-60): Fåraherde i landskap, signerad och daterad Karl Gustaf Berger Götheborg 1859, olja på duk, 71x59 cm
PROVENIENS: Riksrådet Karl David Forsberg
Smärre tryckslada och smärre färgbortfall
247706
2014-05-20