Alf Ten Siethoff färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

SIETHOFF, Alf Ten (född 1919-): Geometrisk komposition, färglitografi, signerad och daterad ALF TEN SIETHOFF 1952, numrerad 44/65, ca 48x63 cm

Gulnad

247716

2014-05-19