Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
SIETHOFF, Alf Ten (född 1919-): Geometrisk komposition, färglitografi, signerad och daterad ALF TEN SIETHOFF 1952, numrerad 44/65, ca 48x63 cm
Gulnad
247716
2014-05-19