Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUNESSON, Stina (1925-1998): "Det blommande trädet", signerad och daterad Stina Sunesson 1960, numrerad 164/350, färglitografi, ca 56x80 cm
Något gulnad
247727
2014-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här