Stina Sunesson litografi

Stina Sunesson litografi
Stina Sunesson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SUNESSON, Stina (1925-1998): "Det blommande trädet", signerad och daterad Stina Sunesson 1960, numrerad 164/350, färglitografi, ca 56x80 cm

Zustandsbeschreibung

Något gulnad

247727

2014-05-19