Bronsskulptur pojke

Bronsskulptur pojke
Bronsskulptur pojke
Bronsskulptur pojke
Bronsskulptur pojke
Bronsskulptur pojke
Bronsskulptur pojke

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, brons, 1900-talets första hälft, i form av dansande pojke, märkt Herman Bergman fud, otydligt monogramsignerad, höjd 16 cm, stensockel medföljer

247746

2014-05-19