Muggar och bålskål

Muggar och bålskål
Muggar och bålskål
Muggar och bålskål
Muggar och bålskål
Muggar och bålskål
Muggar och bålskål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUGGAR, 2 st, BÅLSKÅL på fat, glas, omkring 1900, bemålat samt förgyllt opalinglas, höjd 23, fatets diameter 38 cm

Fat med lagningar, nagg och sprickor

247752

2014-05-19