Kopparobjekt Olle Olls och Peter Sjöblom Tema

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, emaljerad och invändigt förgylld koppar, Olle Olls, stämplad OO, Stockholm 2004, höjd 4, diameter 8,5 cm, OBJEKT, 1 par, tryckplåtar med olikfärgade mönster, Peter Sjöblom, signerade och daterade Peter Sjöblom -96, 11x7,5 cm

247754

2014-05-25