Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, fågelhundar, signerad Loda Bouin, olja på duk, 16x22 cm

Krackelyrer

247764

2014-05-19