Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BESTICK, 65 dlr, silver, modell Rosen/ Rosett, bl.a. GAB, 1900-talets början, bestående av: 12 matskedar, 12 matknivar, 10 matgafflar, 12 bordsknivar, 11 bordsgafflar, 2 smörknivar, 6 smörgåsgafflar

Bruksslitage

247772

2014-05-19