Stig Lindberg skål

Stig Lindberg skål
Stig Lindberg skål
Stig Lindberg skål
Stig Lindberg skål
Stig Lindberg skål
Stig Lindberg skål
Stig Lindberg skål
Stig Lindberg skål

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, Stig Lindberg, Gustavsberg, fajans, målad geometrisk dekor, grönt och gult, signerad Gustavsbergs studiohand samt inpressad "HANDDREJAD" höjd 22 diameter 15 cm

Förbränningsskador

247779

2014-05-19