Ägg porslin
2014-05-19
247801
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ÄGG, porslin, 1900-talets första hälft, möjligen Ryssland, bemålad dekor av blomster och insekter, höjd ca 10 cm
Slitage