Skål rotarbete

Skål rotarbete
Skål rotarbete
Skål rotarbete
Skål rotarbete
Skål rotarbete
Skål rotarbete

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, rotarbete, daterad 1877, dedikerad " N F Y D", höjd ca 15 diameter 39 cm

Sprickor, lagningar

247821

2014-05-19