Kjell Rosén oljemålning

Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSEN, Kjell (1909-1982): trädgårdsvy, signerad Rosén, olja på duk, ca 32x40 cm

247836

2014-05-19