Lannart Jirlow bok med en signerad litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOK, Lennart Jirlow, Litografier I. 1966-1992. Göteborg (Kenneth Åberg konsthandel AB)I 1992.

4:o. 1 signerad originalfärglotografi (löst bifogad), kol. ill.
Originallinneband. Skyddsomslag (marginalrevor). Bibliofilupplaga tryckt i 300 numrerade ex., detta nummer 33.

247853

2014-05-19