Bord Silkeborg Danmark

Bord Silkeborg Danmark
Bord Silkeborg Danmark
Bord Silkeborg Danmark
Bord Silkeborg Danmark
Bord Silkeborg Danmark
Bord Silkeborg Danmark
Bord Silkeborg Danmark
Bord Silkeborg Danmark
Bord Silkeborg Danmark
Bord Silkeborg Danmark

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD med lådor i sargen på kortsidorna, Danmark, 1960-tal, märkt MADE IN DENMARK SILKEBORG DANISH FURNITUREMAKERS CONTROL, höjd 50, 165x60 cm

Slitage

247865

2014-05-19