Servetter 23 stycken linne

Servetter 23 stycken linne
Servetter 23 stycken linne
Servetter 23 stycken linne
Servetter 23 stycken linne
Servetter 23 stycken linne
Servetter 23 stycken linne

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVIETTER, 23 st., linne, tidigt 1900-tal, märkta med monogram LN 24 i vitbroderi, cirka 74 x 80 cm vardera, slitage, fläckar

247867

2014-05-19