Jerker Persson glasskulptur Tema

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, glas, Jerker Persson, tredimensionell i två delar, platta med schackrutigt mönster, genomträngandes i skål av blå glasmassa med orange kant, signerad och daterad J. Persson -87, ca 55x60 cm

Slitage, fläckar, enstaka nagg

247880

2014-05-25