Pastell av Stig Claesson

Pastell av Stig Claesson
Pastell av Stig Claesson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Slottsbacken med Storkyrkan, signerad och daterad Stig Claesson 71, pastell, 45x33 cm

247890

2014-05-20