Lennart Rhode, litografi
2014-06-09
247903
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, litografi, signerad och numrerad Lennart Rohde 144/150, bladmått ca 43X54 cm