Fåtölj 1950-tal

Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal
Fåtölj 1950-tal

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, omkring 1950-tal, oregelbunden form med ett armlän, blå och grå klädsel, sitthöjd 36 cm

Slitage

247906

2014-05-20