Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, GOLVLAMPA, Ivars, 1900-talets andra hälft, mässing, slät stam avslutad i rund fot, bordslampans höjd ca 55 golvlampans höjd ca 140 cm (inkl. skärm)
Bruksslitage, repor
247908
2014-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här