Bordslampa golvlampa

Bordslampa golvlampa
Bordslampa golvlampa
Bordslampa golvlampa
Bordslampa golvlampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, GOLVLAMPA, Ivars, 1900-talets andra hälft, mässing, slät stam avslutad i rund fot, bordslampans höjd ca 55 golvlampans höjd ca 140 cm (inkl. skärm)

Bruksslitage, repor

247908

2014-05-20