Lampor i mässing

Lampor i mässing
Lampor i mässing
Lampor i mässing
Lampor i mässing
Lampor i mässing
Lampor i mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, naturfärgade skärmar, golvlampan justerbar, maxhöjd ca 165 cm

Bruksslitage

247913

2014-05-20