Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, naturfärgade skärmar, golvlampan justerbar, maxhöjd ca 165 cm
Bruksslitage
247913
2014-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här