Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFBORD / SATSBORD, (4) 1950-tal, fanérat i teak, rundade samt avsmalnande ben, höjd 40-42, 35-117x35 cm
Omfattande ytslitage
247920
2014-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här