Soffbord med satsbord

Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord
Soffbord med satsbord

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD / SATSBORD, (4) 1950-tal, fanérat i teak, rundade samt avsmalnande ben, höjd 40-42, 35-117x35 cm

Omfattande ytslitage

247920

2014-05-20