Rut Bryk kanna Arabia

Rut Bryk kanna Arabia
Rut Bryk kanna Arabia
Rut Bryk kanna Arabia
Rut Bryk kanna Arabia
Rut Bryk kanna Arabia
Rut Bryk kanna Arabia
Rut Bryk kanna Arabia
Rut Bryk kanna Arabia
Rut Bryk kanna Arabia
Rut Bryk kanna Arabia

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RUT BRYK, kanna, Arabia, Finland 1940-tal, stengods, polykrom dekor av figurer, blommor och djur mot brunrosa fond, signerad BRYK på livet, höjd 25 cm

247927

2014-05-21