Gunnar Wennerberg mattallrikar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TALLRIKAR, 16 st, "Gullviva" Gunnar G:son Wennerberg, bestående av: 8 djupa tallrikar, 8 mattallrikar, Gustafsberg signerade Gustafsberg dekornummer 1232, diameter 24 cm

Bruksslitage

247958

2014-05-20