William Woollett etsning

William Woollett etsning
William Woollett etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WOOLLETT, William (1735-1785) - Morning (efter målning av Herman van Swannifeldt 1787) etsning, 39x53 cm

Uppklistrad, smärre skador

247994

2014-05-20