Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WOOLLETT, William (1735-1785) - Morning (efter målning av Herman van Swannifeldt 1787) etsning, 39x53 cm
Uppklistrad, smärre skador
247994
2014-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här