Edgar Freyberg oljemålning

Edgar Freyberg oljemålning
Edgar Freyberg oljemålning
Edgar Freyberg oljemålning
Edgar Freyberg oljemålning
Edgar Freyberg oljemålning
Edgar Freyberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREYBERG, Edgar (född 1927): Bränningar, signerad Edgard Freyberg, olja på duk, 60x50 cm

247999

2014-05-20