Arnold Lindblom oljemålning

Arnold Lindblom oljemålning
Arnold Lindblom oljemålning
Arnold Lindblom oljemålning
Arnold Lindblom oljemålning
Arnold Lindblom oljemålning
Arnold Lindblom oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDBLOM, Arnold (1900): "Mot väster", signerad A Lindblom, olja på duk, ca 60x50 cm

248001

2014-05-20